Wysokość nad poziomem morza
1100-2620 m
Narciarstwo zjazdowe
310 Km
Narciarstwo klasyczne
33 Km
Wyciągi narciarskie
68
Trasy zjazdowe
2556349

Wypożyczalnia nart Les Bottières

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Les Bottières gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Les Bottières to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Les Bottières oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Les Bottières jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Les Bottières, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Les Bottières to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Les Bottières. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Les Bottières koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Les Bottières, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif des Arves. : ośrodek narciarski Albiez Montrond, ośrodek narciarski La Toussuire, ośrodek narciarski Le Corbier, ośrodek narciarski Saint Jean d'Arves, ośrodek narciarski Saint Sorlin d'Arves. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Lionel Sport
Lionel Sport
Powierzchnia : --
Adres : Les Bottières