Wypożyczalnia nart : Sport Mader Skiverleih
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Mader Skiverleih

Kirchplatz 8
6631 Lermoos
Godziny
Tydzień : 08:30-18:00
Weekend : 08:30-17:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Sport Mader Skiverleih 1
  • Sport Mader Skiverleih 2
  • Sport Mader Skiverleih 3
  • Sport Mader Skiverleih 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Lermoos, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Mader Skiverleih doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Lermoos.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Lermoos! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Mader Skiverleih. Personel wypożyczalni Sport Mader Skiverleih to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Mader Skiverleih specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Lermoos. Oferta wypożyczalni Sport Mader Skiverleih sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Mader Skiverleih. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Mader Skiverleih posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Mader Skiverleih, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Lermoos.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu