Wysokość nad poziomem morza
1150-1820 m
Narciarstwo zjazdowe
60 Km
Wyciągi narciarskie
19
Trasy zjazdowe
915154

Wypożyczalnia nart Le Lioran

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Le Lioran gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Le Lioran to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Le Lioran oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Le Lioran jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Le Lioran, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Le Lioran to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Le Lioran. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Le Lioran koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Le Lioran, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif Central. : ośrodek narciarski Mont Dore, ośrodek narciarski Super Besse, ośrodek narciarski Super Lioran. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Sport Plus
Sport Plus
Powierzchnia : --
Adres : Immeuble Font du Roy