Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 48 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : La Grange à Skis (centre Station)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

La Grange à Skis (centre Station)

Les Granges de la Rosière
73700 MONTVALEZAN
Powierzchnia: Le Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français Italiano American
  • La Grange à Skis (centre Station) 1
  • La Grange à Skis (centre Station) 2
  • La Grange à Skis (centre Station) 3
  • La Grange à Skis (centre Station) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Rosière, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Rosière.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Rosière! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station). Personel wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. La Grange à Skis (centre Station) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Rosière. Oferta wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia La Grange à Skis (centre Station) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni La Grange à Skis (centre Station), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Rosière.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu