Wypożyczalnia nart : Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service

Lendstrasse 16
6365 Kirchberg
Powierzchnia: --
Godziny:
Tydzień: 08:00 - 18:00
Weekend: 08:00 - 18:00
Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 14:00
Używane języki:
Deutch English Espagnol Français Italiano Nederlands

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kirchberg, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kirchberg.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kirchberg! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service. Personel wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kirchberg. Oferta wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Rudi Wintersport Shop, Rental, Service, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kirchberg.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu