Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Atomic

Zobacz sprzęt : Atomic
Atomic Cloud Eleven Arc
Atomic Cloud Eleven Arc

Najnowsze narty Atomic Cloud Eleven są idealne na całodzienną jazdę po doskonale przygotowanych trasach. Narty te odciążono specjalnie z myślą o kobietach i nadano im kształt V, co ułatwia wejście w zakręty. Cloud Eleven zaprojektowano dla wysportowanych narciarek, poszukujących eleganckich nart.

Atomic Nomad [S] Radon
Atomic Nomad [S] Radon

Narty Radon wyposażone są w nową technologię Atomic ARC umożliwiającą zachowanie naturalny flex nart celem jak najlepszej kontroli i wygody.

Atomic Nomad [S] Tune Plus
Atomic Nomad [S] Tune Plus

Idealne narty dla narciarzy, którzy zyskują na doświadczeniu i chcą spokojnie podnieść poprzeczkę. Rocker w dziobie zapewnia odpowiednią tolerancję przy trudnych warunkach śniegowych.

Atomic Redster Doubledeck GS
Atomic Redster Doubledeck GS

Narty Atomic Redster Doubledeck są szczególnie polecane osobom, które na przygotowanych trasach, chciałyby wypróbować nową technologię sprzętu z Pucharu Świata. Rezultat: Najlepsze narty do wykonywania wielkich i szybkich zakrętów na trasach.

Atomic Redster Doubledeck SL
Atomic Redster Doubledeck SL

To trzecie pokolenie nart Redster Doubledeck dostarcza jeszcze większej mocy, precyzji i stabilności. Rezultat: pozostaje założyć numer startowy i ruszyć do wyścigu!

Atomic Rival
Atomic Rival

Ostatnie narty z rodziny Vantage noszą nazwę Rival: zastosowanie All Montain Rocker w dziobach i piętach zapewnia nowy poziom wszechstronności i tłumi drgania na całej długości nart.

Atomic Rival
Atomic Rival

Ostatnie narty z rodziny Vantage noszą nazwę Rival: zastosowanie All Montain Rocker w dziobach i piętach zapewnia nowy poziom wszechstronności i tłumi drgania na całej długości nart.

Blizzard

Zobacz sprzęt : Blizzard
Blizzard Brahma
Blizzard Brahma

Należące do gamy „Bullride”, narty Brahma wykorzystują konstrukcję i technologię FlipCore, która nadaje nartom znakomitą flotację i wyjątkową łatwość sterowania. Ślizgu 88 mm i 3 warstwy Titanal sprawiają, że Brahma to dynamiczne narty nadające się do narciarstwa All Mountain / freeride.

Blizzard Power 600 FS IQ
Blizzard Power 600 FS IQ

Gama nart Power została zaprojektowana celem zapewnienia krawędziowania i niesamowitej wręcz kontroli na twardym śniegu. Narty te są sprawne i reaktywne na zmiany krawędzi, co pozwala na pewne zaatakowanie stoku.

Blizzard Viva 400 IQ
Blizzard Viva 400 IQ

Narty Viva 400IQ to doskonała równowaga między wagą i świetnymi wynikami i są przeznaczone dla kobiet zjeżdżających na przygotowanych trasach. Pomimo ich wyjątkowej lekkości, nie można zarzucić im braku przyczepności, nawet na twardym śniegu.

Blizzard X-Power 770 IQ
Blizzard X-Power 770 IQ

Gamę X-Power opracowano celem oferowania szerokiego zakresu zastosowania, zarówno na twardym, jak i miękkim śniegu i niezależnie od terenu. Bardzo stopniowa konstrukcja Rocker w dziobie i pięcie sprawia, że narty te są niezwykle łatwe do sterowania. Wbudowanie systemu wiązań IQ zmniejsza drgania i pozwala na zyskanie na wadze, zapewniając maksymalną wygodę.

Dynastar

Zobacz sprzęt : Dynastar
Dynastar Active Easy
Dynastar Active Easy

Niezwykle lekkie, hojnie zakreślone dzioby ułatwiające zarysowanie łuk, dzioby i pięty typu rocker ułatwiające ruch, a jednocześnie pełne bezpieczeństwo: panie, które je spróbują będą mogły połączyć przyjemność z szybkością!

Dynastar Chrome 72 CR
Dynastar Chrome 72 CR

Narty Chrome to nowa gama marki Dynastar przeznaczona do jazdy po przygotowanych tras. Narty Chrome 72 CR posiadają ten sam ognisty charakter, co jego poprzedniczki (74 CR), odznaczając się jednocześnie większą dostępnością pod względem osiągów.

Dynastar Exclusive Elite Light
Dynastar Exclusive Elite Light

Narty Exclusive Elite Light łączą wydajność, elegancję oraz lekkość dzięki rdzeniowi lightcore (z mieszanki drewna i akrylu - rohacell). Są w pełni przeznaczone dla doświadczonych narciarek, którym przyniosą wyjątkową satysfakcję na trasie ze względu na ich sportowy charakter.

Dynastar Neva 78
Dynastar Neva 78

Przy talii o szerokości 78 mm i odpowiednio dozowaną konstrukcja typu Rocker, narty Neva 78 łączą skuteczność i wszechstronność na wszystkich rodzajach terenu i śniegu. Lżejsza struktura zapewnia dodatkową wygodę, której nie zechce się porzucić!

Dynastar Powertrack 79
Dynastar Powertrack 79

Najnowsze Powertrack 79 to nowa wizja nart typu All Mountain: połączenie różnych technologii nart trasowych oraz freeride’u celem uzyskania jak najbardziej łagodnej jazdy na zakrętach i przyczepności nie do zarzucenia na krawędzi. Doskonałe narty na każdym rodzaju śniegu.

Fischer

Zobacz sprzęt : Fischer
Fischer Motive 80 XTR
Fischer Motive 80 XTR

Wielokrotnie nagradzane przez specjalistyczną prasę, narty Motive 80 stanowią referencję wśród nart typu All Mountain. Tradycyjna konstrukcja na płycie i lekki Rocker w dziobie – narty te stanowią najbardziej sportowy model w tej kategorii.

Fischer XTR Motive
Fischer XTR Motive

Dzięki konstrukcji All Mountain ROCKER w ślizgu 76 mm narty te są po prostu niezawodne. Narciarze, którzy zyskują na doświadczeniu docenią te narty, które oferują szeroki zakres zastosowania.

Head

Zobacz sprzęt : Head
Head Chip Prestige
Head Chip Prestige

Z gamy Supershape. Inteligentny system Head zachowuje energię narciarza na zakrętach i przenosi ją na narty. Im szybsza jazda, tym narty stają się agresywniejsze. Brak im tylko antyradaru.

Head i.Supershape Magnum
Head i.Supershape Magnum

Wymagający promień skrętu ale sterowalne przy dużej szybkości, średnie szerokość talii zapewniająca większą wszechstronność na delikatnym śniegu oraz konstrukcja typu sandwich nastawiona na zawody; te narty wchodzą bezpośrednio do kategorii wyjątkowo potężnych.

Head i.Supershape Rally
Head i.Supershape Rally

Gama Supershape zawdzięcza nartom przeznaczonym do zabawy podczas gdy ich technologie sprawdzono na trasach zawodniczych. Narty Rally zajmują centralne miejsce w tej gamie, oferując szeroki zakres zastosowania na przygotowanych trasach i gwarantując maksymalną przyjemność we wszystkich warunkach śniegowych.

Head i.Supershape Speed
Head i.Supershape Speed

Te typowe narty carvingowe zajmują pierwsze miejsce na liście instruktorów narciarstwa i znawców sprzętu: wyjątkowo wszechstronne, narty te posiadają sidecut pozwalający na usytuowanie ich między slalomem a slalomem gigant a do tego oferują wystarczającą szybkość, aby całkowicie kontrolować jazdę ze stoku.

Head Integrale 600
Head Integrale 600

Od kiedy wymyślono carving trzeba było dokonać wyboru między nartami ofensywnymi, porywającymi i bez poślizgu, a nartami bardziej elastycznymi, dostosowanymi do każdego rodzaju terenu. Head to pierwsze narty, które posiadają wszystkie te zalety.

Head Joy S
Head Joy S

Przy opracowywaniu najnowszej gamy nart dla kobiet, marka Head wykorzystała całą swoją technologię celem zapewnienia wyjątkowej jazdy! Wykorzystane materiały umożliwiają tym nartom na usytuowanie się wśród najlżejszych w tej kategorii, gwarantując jednocześnie niezwykłe możliwości jazdy. Zastosowanie konstrukcji typu Rocker ERA 3.0 pozwala na spokojne pozycjonowanie się nart w zakrętach.

Head Rev 70 Track
Head Rev 70 Track

Nowa technologia Head ERA 3.0, umożliwia nartom Rev 70 nie tylko łatwiejsze sterowanie nartami typu Rocker, ale zapewnia również natychmiastową przyczepność i stabilność dziobu. Są to narty, o jakich marzą narciarze, którzy są na etapie odkrywania.

Head Rev 78 R
Head Rev 78 R

Nowa technologia proponowana przez markę Head: technologia ERA 3.0 pozwala nie tylko łatwiejsze sterowanie nartami typu Rocker, ale zapewnia również natychmiastową przyczepność i stabilność dziobu. Narty Rev 78 to doskonałe połączenie łatwości przy jednoczesnym zapewnieniu świetnych wyników na każdym terenie.

Head Super Joy
Head Super Joy

Podstawa nowej gamy marki Head przeznaczonej dla kobiet narty Super Joy z pewnością zadowolą najlepsze narciarki. Narty te oferują nieznaną do tej pory precyzję połączoną z lekkością dzięki rdzeniowi z grafenu o niezwykle lekkiej budowie typu „plaster miodu”. Ich reaktywność zapewni maksymalne wrażenia doświadczonym narciarkom, a ich lekkość stanowi prawdziwą innowację na tym poziomie jazdy narciarskiej.

Head Supershape Team LR
Head Supershape Team LR

Do pierwszych zakrętów, pierwszych skoków, pierwszych wyścigów z bandą znajomych. Te narty przeznaczone do nauki wykorzystują technologię ERA², która ułatwia obrót wokół osi oraz uzyskanie kontaktu krawędzi ze śniegiem.

K2

Zobacz sprzęt : K2
K2 Charger
K2 Charger

Najlepiej sprzedające się narty w Niemczech w 2014 r. Charger został wielokrotnie zrekompensowany przez wyspecjalizowaną prasę. Te żywe i wyjątkowo dynamiczne narty dają pewności narciarzom posiadającym już dobry poziom jazdy, i którzy lubią wystawić na próbę swoją technikę.

K2 Potion 76 Ti
K2 Potion 76 Ti

Narty kobierce K2 różnią się od innych marek wyjątkowo wygodną jazdą. Narty Potion 76 Ti to wyjątkowo dynamiczny model All Mountain: doskonała równowaga między możliwościami sportowymi a wygodą!

K2 Shreditor 92
K2 Shreditor 92

Są to najnowsze narty rodziny Shreditor Doskonały kompromis między nartami Freestyle a nartami Freeride, są to narty gotowe do zabawy i łatwe w sterowaniu, przynoszące wrażenia większej elastyczności w porównaniu z ich poprzedniczkami.

Kastle

Zobacz sprzęt : Kastle
Kastle LX 72
Kastle LX 72

Narty LX72 to super lekkie narty przeznaczone no jazdy po przygotowanej trasie. Posiadają wyjątkowo stopniowy dziób, którym odznaczają się narty marki Kastle, a także konstrukcję z drewna i titanalu gwarantującą jakość tej marki. Tak więc narty LX72 wykazują się wysoką dostępnością, oferując jednocześnie dużą dynamikę przy łączeniu kolejnych krótkich lub długich zakrętów.

Kastle MX 83
Kastle MX 83

Narty MX83 łączą tradycyjną konstrukcję (prosta linia, podwójna płyta z titanalu) z bardzo stopniowym dziobem, łatwo rozpoznawalnym dzięki swojemu kształtowi. Tak więc narty MX83 wykazują się wysoką dostępnością i mogą być używane przez większość narciarzy, oferując jednocześnie niewiarygodne osiągi najbardziej wymagającym narciarzom.

Lacroix

Zobacz sprzęt : Lacroix
Lacroix Icerunner
Lacroix Icerunner

Narty Icerunner łączą sterowalność i stabilność zapewniając jednocześnie ekstremalne wrażenia niezależnie od śniegu. Doświadczeni narciarze docenią te dynamiczne i osiągające świetne wyniki narty, które pozwalają połączyć sport i rozrywkę. Design z klasą w barwach marki dodaje tylko przyjemności.

Lacroix Mach Carbon
Lacroix Mach Carbon

Czym różnią się narty Lacroix od innych nart? Są one wynikiem wyborów technicznych i strategicznych, które stawiają na produkcję w małych ilościach i na wysoką jakość materiałów. Najnowsze narty CARBON MACH charakteryzują się wrodzoną siłą. Ale dzięki doświadczeniu tej marki w zawodnictwie, narty te pozostają całkowicie dostępne.

Lacroix Pearl
Lacroix Pearl

Najnowsze narty Pearl opracowane z konstrukcją LX Sandwich są bardziej sportowe, zyskując tym samym na precyzji i stabilności na twardym śniegu, nie tracąc swoich podstawowych zalet, jakim są lekkość, sterowalność i wszechstronność. Narty Pearl zostały zaprojektowane dla kobiet i wykorzystują również trendy mody, między tendencją a elegancją.

Nordica

Zobacz sprzęt : Nordica
Nordica Avenger 78
Nordica Avenger 78

Narty Avenger 78 zaprojektowano dla średnio jeżdżących narciarzy, którzy szukają nart, aby odkryć ścięte zakręty i dokonać postępów z pełnym zaufaniem.

Nordica Belle to Belle
Nordica Belle to Belle

Przeznaczone dla narciarek średnio jeżdżących do zaawansowanych, narty Belle to Belle to prawdziwe narty terenowe zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Marka Nordica skupiła się konkretnie na strukturze osiągając wagę lżejszą o 20%, co pozwala na łatwiejszą sterowalność na nierównościach i na śniegu ze śladami!

Rossignol

Zobacz sprzęt : Rossignol
Rossignol Experience 80
Rossignol Experience 80

Narty All Mountain przeznaczone dla narciarzy średnio jeżdżących lub doświadczonych. Wykorzystanie rdzenia z lekkiego drewna oraz nowy dziób AirTip sprawiają, że narty Experience 80 to jedne z najlżejszych w tej kategorii i najbardziej przyjemne na nodze. Są to narty „wszystko w jednym” idealne, aby wykorzystać teren narciarski w 100%.

Rossignol Experience 84 TPX
Rossignol Experience 84 TPX

Narty Experience 84 to nowa referencja wśród nart All Mountain. To mocne i wszechstronne narty. Odznaczają się elastycznością konieczną poza trasami, zachowując jednocześnie dużą precyzję i rygor podczas carvingu. Doskonałe narty na każdy dzień!

Rossignol Hero Junior Multi-Event
Rossignol Hero Junior Multi-Event

Taliowana linia boczna do krótkich i płynnych zakrętów. Szeroki dziób zapewniający szybkość i łatwe wchodzenie w zakręty. Świetne wyniki i dostępność dla przyszłych mistrzów!

Rossignol Hero LT
Rossignol Hero LT

Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji z Pucharu świata, narty Hero LT przeznaczone są dla narciarzy o wyjątkowej technice, poszukujących mocnych nart, które oferują doskonały kontakt ze śniegiem i maksymalną stabilność przy dużej szybkości.

Rossignol Hero ST
Rossignol Hero ST

Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji z Pucharu świata, narty Hero ST przeznaczone są dla narciarzy o wyjątkowej technice, poszukujących sprawnych i mocnych nart w krótkich zakrętach. Wysokie osiągi a jednocześnie dostępność.

Rossignol Princess
Rossignol Princess

Każdej dziewczynce marzy się, aby być księżniczką, a tutaj nie tylko będą one mogły zjeżdżać na nartach, ale również zostać księżniczkami śniegu!

Rossignol Pursuit 14 X
Rossignol Pursuit 14 X

Power Turn Rocker Pursuit 14 X łączą wyjątkowo lekki rocker w dziobie z tradycyjnym camberem na całej długości nart, co ułatwia początkowe wejście w zakręt i pozwala wyjawić cały potencjał podczas carvingu. Dlatego też są to wydajne narty dla zawansowanych narciarzy do jazdy na przygotowanych trasach.

Rossignol Roostie
Rossignol Roostie

Narty małych narciarzy zjeżdżających pługiem, a którzy staną się kiedyś mistrzami narciarstwa.

Rossignol Sin 7
Rossignol Sin 7

Super wszechstronne narty do freeride’u przeznaczone dla narciarzy średnio jeżdżących i doświadczonych. Wyposażone w takie same technologie i konstrukcję, co słynne Soul 7, narty Sin 7 posiadają węższy ślizg, oferujące większą przyczepność na trasie. Na głębokim puchu narty pokazują do czego są naprawdę zdolne: dają wrażenie unoszenia się w powietrzu!

Rossignol Smash 7
Rossignol Smash 7

Narty Smash 7 są idealne dla początkujących Freeriderów. Narty te korzystają z wyjątkowej pływalności w głębokim puchu, co pozwala na poznanie nowych wrażeń bez niepotrzebnego zmęczenia.

Rossignol Soul 7
Rossignol Soul 7

Soul 7 to nowe pokolenie nart Rocker. Są one lżejsze w dziobie oraz w pięcie, oferując tym samym maksymalną lekkość i niezwykłą sterowność.

Przy ślizgu wynoszącym 106 mm, Soul 7 to narty na co dzień!

Rossignol Sprayer
Rossignol Sprayer

Prawdziwe narty Twin tip, aby wyszaleć się w snowparku.

Rossignol Temptation 80 W
Rossignol Temptation 80 W

Narty All Mountain przeznaczone dla narciarek średnio jeżdżących lub doświadczonych. Wykorzystanie rdzenia z lekkiego drewna oraz nowy dziób AirTip sprawiają, że narty Temptation 80 W to jedne z najlżejszych w tej kategorii i najbardziej przyjemne na nodze. Są to narty „wszystko w jednym” idealne, aby wykorzystać teren narciarski w 100%.

Rossignol Unique 4
Rossignol Unique 4

Narty UNIQUE to nowa gama nart marki Rossignol przeznaczonych dla kobiet, skupiająca się na zapewnieniu dużej zwrotności, lekkości i przyjemności z jazdy. Narty UNIQUE 4 przeznaczone są dla kobiet poszukujących wydajne i wszechstronne narty, aby połączyć łatwość i przyjemność jazdy z szybkością.

Salomon

Zobacz sprzęt : Salomon
Salomon BBR 7.5 R
Salomon BBR 7.5 R

Narty BBR 7.5 R zapewniają narciarzom przyjemność odkrywania nowych terenów. Ich kształt w formie litery V oraz lekkość pozwalają na łatwe skręcanie i wzmacniają zaufanie średnio jeżdżących narciarzy poszukujących nowych wrażeń.

Salomon BBR Limelite R
Salomon BBR Limelite R

Narty BBR Limelite nie przypominają żadnych innych nart kobiecych. Pozwalają im one odkryć nowe tereny. Ich kształt w formie litery V oraz lekkość pozwalają na łatwe skręcanie i wzmacniają zaufanie średnio jeżdżących kobiet poszukujących nowych wrażeń.

Salomon Q85
Salomon Q85

Narty Q85 należą do najnowszego pokolenia nart All Mountain: zaprojektowane celem zaoferowania maksymalnej sterowalności na świeżym śniegu, wzbudzają takie zaufanie na zbitych trasach, że można na nich uprawiać carving.

Salomon X-drive 75 Sti
Salomon X-drive 75 Sti

Jest to najbardziej tolerancyjny i najłatwiejszy do opanowania model w tej nowej gamie X-Drive. Na przygotowanych trasach nabiera się zaufania już przy pierwszych zakrętach i pozwala na spokojne szusowanie po całym terenie narciarskim.

Salomon X-drive 8.3
Salomon X-drive 8.3

Narty X-Drive to godny następca legendarnych nart Salomon Enduro : mocne, stabilne i płynne, gotowe do stawienia czoła każdej trasie i odznaczające się niewiarygodną wszechstronnością. Narty te posiadają nową, lżejszą strukturę, co sprawia, że są jeszcze przyjemniejsze w miarę upływu godzin.

Salomon X-Race
Salomon X-Race

Pochodzące bezpośrednio z nart wyścigowych, X-Race to prawdziwe narty do wykorzystania na trasach narciarskich. Promień skrętu zależy od wielkości narty, oddając tym samym do dyspozycji modele SL i GS dla mężczyzn i kobiet, w 5 modelach.

Volant

Zobacz sprzęt : Volant
Volant Pulse Colorado
Volant Pulse Colorado

Pulse Colorado to super lekkie, szerokie narty (100 mm) przeznaczone specjalnie dla nowego pokolenia narciarzy pozatrasowych. Konstrukcja z karbonu nadaje nartom Colorado mocy i stabilności przy jednoczesnym zachowaniu pewnej dostępności.

Volant Pulse White
Volant Pulse White

Narty Volant oferują jazdę jedyną w swoim rodzaju : zrównoważony flex na krótkich i szerokich zakrętach, który nadaje nartom dynamiczności, a jednocześnie nie jest zbyt wymagający dla nóg.

Volant Pure Silver
Volant Pure Silver

Technologia i charakter, to zalety najlepiej odzwierciedlające koncept nart marki VOLANT. Narty Pure to klasyk gamy Volant, przeznaczone do przygotowanych tras. Design świetne wyniki!

Volkl

Zobacz sprzęt : Volkl
Volkl Racetiger Speedwall SL Demo
Volkl Racetiger Speedwall SL Demo

Narty do Racing Slalomu korzystające z nowej technologii Speedwall, najlepsze slalomki zapewniające ślizg pozwalający na zyskanie na milimetrach i prowadzący do zwycięstwa....

Volkl V-WERKS RTM
Volkl V-WERKS RTM

Specjalnie zoptymalizowana konstrukcja Full-Rocker pozwala na stopniową kontrolę nart, w połączeniu z konstrukcją High-Tech z karbonu, aramidu i tytanu: osiągi na wysokim poziomie sprawiające, że najbardziej wymagający narciarze odczują na nich prawdziwą przyjemność!