Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Sportprofis Sport Leo
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sportprofis Sport Leo

Riehlstrasse 1
6166 Fulpmes
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 07:45-19:00
Piątek-Sobota : 07:45-21:00
Niedziela : 07:45-19:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano Swedish
  • Sportprofis Sport Leo 1
  • Sportprofis Sport Leo 2
  • Sportprofis Sport Leo 3
  • Sportprofis Sport Leo 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Fulpmes, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sportprofis Sport Leo doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Fulpmes.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Fulpmes! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sportprofis Sport Leo. Personel wypożyczalni Sportprofis Sport Leo to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sportprofis Sport Leo specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Fulpmes. Oferta wypożyczalni Sportprofis Sport Leo sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sportprofis Sport Leo. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sportprofis Sport Leo posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sportprofis Sport Leo, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Fulpmes.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu