Wysokość nad poziomem morza
1700-2400 m
Trasy zjazdowe
3691

Wypożyczalnia nart Formiguères

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Formiguères gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Formiguères to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Formiguères oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Formiguères jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Formiguères, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Formiguères to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Formiguères. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Formiguères koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Formiguères, sprawdź inne ośrodki w Masywie Pyrénées Catalanes. : ośrodek narciarski Ax Bonascre, ośrodek narciarski Font Romeu, ośrodek narciarski Les Angles, ośrodek narciarski Port Aine, ośrodek narciarski Pyrénées 2000, ośrodek narciarski Saint Pierre Dels Forcats, ośrodek narciarski Viella. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Skiset Station 1720
Skiset Station 1720
Powierzchnia : --
Adres : Station de la Calmazeille
Skiset Village 1500
Skiset Village 1500
Powierzchnia : --
Adres : 4 voie communale ruta de Puybalador