Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu

August-Eulerplatz 1 im Hotel Kokoschinski
D-769868 Feldberg im Schwarzwald
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:15-16:45
Używane języki
Deutsch English
  • Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu 1
  • Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu 2
  • Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu 3
  • Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Feldberg im Schwarzwald, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Feldberg im Schwarzwald.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Feldberg im Schwarzwald! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu. Personel wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Feldberg im Schwarzwald. Oferta wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Black Forest Magic Schneesport- & Outdoorschu, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Feldberg im Schwarzwald.