Wypożyczalnia nart : 4 Seasons Sport Shop
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

4 Seasons Sport Shop

Titliszentrum, Dorfstr. 35
6390 Engelberg
Godziny
Tydzień : 08:15-12:00/13:30-18:30
Weekend : 08:15-12:00/13:30-18:00
Używane języki
Deutsch English Français
  • 4 Seasons Sport Shop 1
  • 4 Seasons Sport Shop 2
  • 4 Seasons Sport Shop 3
  • 4 Seasons Sport Shop 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Engelberg, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Engelberg.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Engelberg! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop. Personel wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. 4 Seasons Sport Shop specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Engelberg. Oferta wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia 4 Seasons Sport Shop posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni 4 Seasons Sport Shop, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Engelberg.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu