Wysokość nad poziomem morza
1238-1700 m

Wypożyczalnia nart Encamp

Encamp to kurort położony w Andorze, znany ze swojego uroku i autentyczności. Kurorty w księstwie korzystają z dużego nasłonecznienia regionu, w którym jest około 300 dni słonecznych w roku. Dodatkowo, ekspozycja stoków Encamp gwarantuje przyjemne uprawianie sportów zimowych pod słońcem. Położone w Pirenejach, Encamp cieszy się dużą ilością wysokiej jakości śniegu.

Kolejka linowa Encamp daje dostęp do terenu narciarskiego Grand Valira, który oferuje prawie 200 kilometrów czarnych, czerwonych i niebieskich tras. Jest on idealny dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy z szeroką gamą tras w zapierającej dech w piersiach scenerii zimowej. Początkujący mogą odkryć przyjemności jazdy na nartach na stokach obszaru dla początkujących.

 

Ośrodek jest popularny wśród rodzin, ponieważ oferuje wiele udogodnień przyjaznych dzieciom, w tym 7 szkółek narciarskich, place zabaw i tory saneczkowe. Nie jest jednak bardzo oblegany, co oznacza, że czas oczekiwania przy wyciągach jest mniejszy.

Oprócz narciarstwa zjazdowego, narciarze klasyczni mogą korzystać z pięknych szlaków w Encamp przez lasy sosnowe. W okolicy znajdują się różne szlaki turystyczne, możliwe jest również uprawianie rakiet śnieżnych. Będą Państwo mieli okazję odkryć wyjątkowe bogactwo aktywności, takich jak rafting śnieżny, jazda na skuterach śnieżnych czy psie zaprzęgi. Po dniu spędzonym na uprawianiu sportów zimowych można zrelaksować się w należącej do ośrodka saunie i spa lub w siłowni.

 

W ośrodku znajdują się restauracje, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, bary i dyskoteki, w których można spędzić biesiadne chwile z rodziną i przyjaciółmi i zrobić trwałe wspomnienia.

 

Aby wypożyczyć narty w Encamp, wybierz nasz sklep Shusski, idealnie położony u podnóża Twojej rezydencji, tuż przy stokach.

Wypożyczalnie w ośrodku
Shusski
Shusski
Powierzchnia : --
Adres : Avinguda de François Mitterrand, 83 baixos