Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Ski Pepi Pechtl I
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Pepi Pechtl I

Talstation Ehrwalder Almbahn
6632 Ehrwald, Ganghoferstr. 66
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-17:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Ski Pepi Pechtl I 1
  • Ski Pepi Pechtl I 2
  • Ski Pepi Pechtl I 3
  • Ski Pepi Pechtl I 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Ehrwald, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Ehrwald.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Ehrwald! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I. Personel wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Pepi Pechtl I specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Ehrwald. Oferta wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Pepi Pechtl I posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Pepi Pechtl I, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Ehrwald.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu