Wypożyczalnia nart : Ski Service Bellecôte
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Service Bellecôte

rue de Bellecote
73120 Courchevel 1850
Powierzchnia Nogentil
Godziny
Tydzień : 08:45-12:30/14:30-18:15
Weekend : 08:45-18:15
Używane języki
English Français
  • Ski Service Bellecôte 1
  • Ski Service Bellecôte 2
  • Ski Service Bellecôte 3
  • Ski Service Bellecôte 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Courchevel 1850, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Service Bellecôte doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Courchevel 1850.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Courchevel 1850! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Service Bellecôte. Personel wypożyczalni Ski Service Bellecôte to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Service Bellecôte specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Courchevel 1850. Oferta wypożyczalni Ski Service Bellecôte sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Service Bellecôte. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Service Bellecôte posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Service Bellecôte, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Courchevel 1850.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu