Wypożyczalnia nart : Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven)

Les Cimes Blanches 86 rue du marquis
73120 Courchevel Moriond
Powierzchnia: Moriond
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) 1
  • Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) 2
  • Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) 3
  • Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Courchevel 1650, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Courchevel 1650.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Courchevel 1650! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven). Personel wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Courchevel 1650. Oferta wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset les cimes blanches (Fahrenheit seven), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Courchevel 1650.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu