Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Arselle Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Arselle Sports

Domaine de l'Arselle - Village Epicéa
38410 Chamrousse
Powierzchnia: Arselle
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 09:00-12:00/13:00-18:30
Piątek : 10:00-19:00
Sobota : 09:00-21:00
Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
English Français American
  • Arselle Sports 1
  • Arselle Sports 2
  • Arselle Sports 3
  • Arselle Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Chamrousse - Arselle, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Arselle Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Chamrousse - Arselle.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Chamrousse - Arselle! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Arselle Sports. Personel wypożyczalni Arselle Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Arselle Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Chamrousse - Arselle. Oferta wypożyczalni Arselle Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Arselle Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Arselle Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Arselle Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Chamrousse - Arselle.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu