Wypożyczalnia nart : Mercure Les Bossons
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Mercure Les Bossons

59 Route vers le Nant
74400 Chamonix Mont Blanc
Powierzchnia: Les Barrats
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-11:00/16:00-18:30
Używane języki
English Français
  • Mercure Les Bossons 1
  • Mercure Les Bossons 2
  • Mercure Les Bossons 3
  • Mercure Les Bossons 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Chamonix, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Mercure Les Bossons doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Chamonix.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Chamonix! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Mercure Les Bossons. Personel wypożyczalni Mercure Les Bossons to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Mercure Les Bossons specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Chamonix. Oferta wypożyczalni Mercure Les Bossons sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Mercure Les Bossons. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Mercure Les Bossons posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Mercure Les Bossons, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Chamonix.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu