Wypożyczalnia nart : Esports Calbo III
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Esports Calbo III

Plaça Carlemany (en face du télécabine)
AD 100 Canillo
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-18:00
Używane języki
English Espagnol
  • Esports Calbo III 1
  • Esports Calbo III 2
  • Esports Calbo III 3
  • Esports Calbo III 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Canillo, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Esports Calbo III doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Canillo.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Canillo! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Esports Calbo III. Personel wypożyczalni Esports Calbo III to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Esports Calbo III specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Canillo. Oferta wypożyczalni Esports Calbo III sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Esports Calbo III. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Esports Calbo III posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Esports Calbo III, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Canillo.