Wysokość nad poziomem morza
1087-1267 m
Trasy zjazdowe
3422

Wypożyczalnia nart Bitschwiller les Thann

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Bitschwiller les Thann gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Bitschwiller les Thann to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Bitschwiller les Thann oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Bitschwiller les Thann jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Bitschwiller les Thann, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Bitschwiller les Thann to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Bitschwiller les Thann. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Bitschwiller les Thann koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Bitschwiller les Thann, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif des Vosges. : ośrodek narciarski La Bresse, ośrodek narciarski Markstein, ośrodek narciarski Xonrupt-Longemer. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Speck Sports 1
Speck Sports 1
Powierzchnia : Centre/center
Adres : 77 bis Rue des Vosges