Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Hofherr Skiverleih III
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Hofherr Skiverleih III

Talstation Almkopfbahn Bichlbach
6622 Bichlbach
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-17:00
  • Hofherr Skiverleih III 1
  • Hofherr Skiverleih III 2
  • Hofherr Skiverleih III 3
  • Hofherr Skiverleih III 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Bichlbach, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih III doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Bichlbach.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Bichlbach! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hofherr Skiverleih III. Personel wypożyczalni Hofherr Skiverleih III to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hofherr Skiverleih III specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Bichlbach. Oferta wypożyczalni Hofherr Skiverleih III sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hofherr Skiverleih III. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hofherr Skiverleih III posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hofherr Skiverleih III, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Bichlbach.