Wypożyczalnia nart : Aneto
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Aneto

125 route des cols Montée station
65200 Beaudéan - La Mongie
Powierzchnia: Beaud‚an
Godziny
Tydzień : 09:00-12:00/14:00-19:00
Weekend : 09:00-12:00/14:00-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Aneto 1
  • Aneto 2
  • Aneto 3
  • Aneto 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Mongie - Beaudéan, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Aneto doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Mongie - Beaudéan.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Mongie - Beaudéan! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Aneto. Personel wypożyczalni Aneto to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Aneto specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Mongie - Beaudéan. Oferta wypożyczalni Aneto sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Aneto. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Aneto posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Aneto, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Mongie - Beaudéan.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu