Wysokość nad poziomem morza
1400-2500 m
Narciarstwo zjazdowe
100 Km
Wyciągi narciarskie
43
Trasy zjazdowe
2319216

Wypożyczalnia nart Bareges

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Bareges gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Bareges to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Bareges oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Bareges jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Bareges, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Bareges to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Bareges. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Bareges koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Bareges, sprawdź inne ośrodki w Masywie Néouvielle. : ośrodek narciarski Cauterets, ośrodek narciarski La Mongie, ośrodek narciarski Luz St Sauveur, ośrodek narciarski Saint Lary Soulan PLA D'ADET. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Les mains dans la neige
Les mains dans la neige
Powierzchnia : --
Adres : Place du Mont Blanc