Wysokość nad poziomem morza
1100-3330 m
Narciarstwo zjazdowe
250 Km
Narciarstwo klasyczne
50 Km
Wyciągi narciarskie
80
Trasy zjazdowe
42374016

Wypożyczalnia nart Auris en Oisans

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Auris en Oisans gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Auris en Oisans to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Auris en Oisans oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Auris en Oisans jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Auris en Oisans, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Auris en Oisans to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Auris en Oisans. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Auris en Oisans koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Auris en Oisans, sprawdź inne ośrodki w Masywie Les Grandes Rousses. : ośrodek narciarski Alpe d'Huez, ośrodek narciarski Oz en Oisans, ośrodek narciarski Vaujany. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Vincent Sports
Vincent Sports
Powierzchnia : --
Adres : Soldanelles