Wysokość nad poziomem morza
1550-2560 m
Narciarstwo zjazdowe
63 Km
Wyciągi narciarskie
30
Trasy zjazdowe
416165

Wypożyczalnia nart Arinsal

Arinsal, mała wioska w Księstwie Andory, jest przyjaznym ośrodkiem rodzinnym. Ośrodek narciarski znajduje się w dolinie Comallempla na wysokości 1.467 metrów i jest jednocześnie punktem wejścia do Parku Naturalnego Doliny Coma Pedrosa.

Terenem narciarskim, do którego należy Arinsal jest teren narciarski Vallnord Andorra, który wznosi się na wysokość 2.560 metrów i umożliwia jazdę na 63 km tras w sektorach Pal i Arinsal, a także na 30 km tras w sektorze Arcalis z karnetem Vallnord.

 

Obszar ten jest odpowiedni zarówno dla początkujących, z przystępnymi stokami, jak i dla ekspertów, z licznymi czerwonymi i czarnymi trasami. Natomiast miłośnicy jazdy poza trasami nie będą zawiedzeni wieloma dziewiczymi obszarami, jak również możliwością zjazdu na stokach Pic du Cabeyrou dostępnymi za pomocą heli-ski. Jeżeli preferujesz ski touring, Arinsal jest stworzony dla Ciebie z 5 trasami o różnych poziomach.

Jeśli chodzi o infrastrukturę i obszary specjalne, domena jest dobrze wyposażona w 2 snowparki (Secteur Arinsal i Arcalis). Mogą one przyjąć początkujących z dostosowanymi modułami, jak również profesjonalistów, którzy przyjeżdżają na szkolenie. Istnieją również różne obszary zarezerwowane dla freeride, boardercross, carving, skoki i dwie trasy slalomowe. Dla bardziej zorientowanych narciarzy można skorzystać z różnych stref WIFI na stokach.

 

Ośrodek ma coś dla każdego i oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można wybrać się na rakiety śnieżne, sanki lub akrobacje. Dla bardziej odważnych można wybrać się na wycieczkę skuterem śnieżnym, Snow Retrack lub nawet na lot helikopterem. Można też poćwiczyć jogę lub wziąć udział w zajęciach z gotowania.

Po nartach ośrodek nie przestaje żyć dzięki licznym restauracjom, wypożyczalniom sprzętu narciarskiego i barom, w których można cieszyć się chwilą z rodziną, przyjaciółmi lub zakochanymi.

 

Aby wypożyczyć narty, wybierz nasz sklep Esports Rossell, idealnie położony u stóp Twojej rezydencji, tuż przy stokach.

Wypożyczalnie w ośrodku
Esports Rossell
Esports Rossell
Powierzchnia : --
Adres : Edifici Comallemple par les pistes