Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : HenriSports 2 Les Bergers
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

HenriSports 2 Les Bergers

CC Les Bergers 2
38750 Alpe d'Huez
Powierzchnia: Bergers
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-19:00
Używane języki
Français
  • HenriSports 2 Les Bergers 1
  • HenriSports 2 Les Bergers 2
  • HenriSports 2 Les Bergers 3
  • HenriSports 2 Les Bergers 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Alpe d'Huez, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Alpe d'Huez.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Alpe d'Huez! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers. Personel wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. HenriSports 2 Les Bergers specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Alpe d'Huez. Oferta wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia HenriSports 2 Les Bergers posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni HenriSports 2 Les Bergers, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Alpe d'Huez.