Wysokość nad poziomem morza
1500-2425 m
Narciarstwo zjazdowe
50 Km
Wyciągi narciarskie
13
Trasy zjazdowe
2985

Wypożyczalnia nart Allos le Seignus

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Allos le Seignus gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Allos le Seignus to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Allos le Seignus oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Allos le Seignus jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Allos le Seignus, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Allos le Seignus to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Allos le Seignus. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Allos le Seignus koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Allos le Seignus, sprawdź inne ośrodki w Masywie Mercantour. : ośrodek narciarski Auron, ośrodek narciarski Isola 2000, ośrodek narciarski Valberg. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Hors Pistes Sports
Hors Pistes Sports
Powierzchnia : --
Adres : Le Seignus