Wysokość nad poziomem morza
1500-2200 m
Narciarstwo zjazdowe
40 Km
Narciarstwo klasyczne
32 Km
Wyciągi narciarskie
13
Trasy zjazdowe
3772

Wypożyczalnia nart Albiez Montrond

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Albiez Montrond gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Albiez Montrond to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Albiez Montrond oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Albiez Montrond jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Albiez Montrond, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Albiez Montrond to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Albiez Montrond. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Albiez Montrond koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Albiez Montrond, sprawdź inne ośrodki w Masywie Massif des Arves. : ośrodek narciarski La Toussuire, ośrodek narciarski Le Corbier, ośrodek narciarski Les Bottières, ośrodek narciarski Saint Jean d'Arves, ośrodek narciarski Saint Sorlin d'Arves. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
Mustang Sports 1650
Mustang Sports 1650
Powierzchnia : --
Adres : Les Vernataux - Le Mollard