Wysokość nad poziomem morza
1550-2450 m
Narciarstwo zjazdowe
27 Km
Narciarstwo klasyczne
37 Km
Wyciągi narciarskie
5
Trasy zjazdowe
1491

Wypożyczalnia nart Abries

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Abries gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Abries to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Abries oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Abries jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Abries, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Abries to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Abries. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Abries koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!

Jeśli chcesz wypożyczyć narty w Abries, sprawdź inne ośrodki w Masywie Le Queyras. : ośrodek narciarski Ceillac, ośrodek narciarski Molines en Queyras. Do zobaczenia wkrótce na stokach.
Wypożyczalnie w ośrodku
MAG DE TEST ne pas sup
MAG DE TEST ne pas sup
Powierzchnia : --
Adres : --