Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Bad Guys Ski & Snowboardshop
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Bad Guys Ski & Snowboardshop

Bahnhofstrasse 6
3987 Riederalp
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Bad Guys Ski & Snowboardshop 1
  • Bad Guys Ski & Snowboardshop 2
  • Bad Guys Ski & Snowboardshop 3
  • Bad Guys Ski & Snowboardshop 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Riederalp, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Riederalp.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Riederalp! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop. Personel wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Bad Guys Ski & Snowboardshop specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Riederalp. Oferta wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Bad Guys Ski & Snowboardshop posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Bad Guys Ski & Snowboardshop, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Riederalp.