Wypożyczalnia nart : Skiset Mercure St Lary Village
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Mercure St Lary Village

Rue de Soulan
65170 Saint Lary Village
Powierzchnia: Village
Godziny
Tydzień : 09:00-18:30
Weekend : 08:30-18:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Skiset Mercure St Lary Village 1
  • Skiset Mercure St Lary Village 2
  • Skiset Mercure St Lary Village 3
  • Skiset Mercure St Lary Village 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saint Lary Soulan, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saint Lary Soulan.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saint Lary Soulan! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village. Personel wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Mercure St Lary Village specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saint Lary Soulan. Oferta wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Mercure St Lary Village posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Mercure St Lary Village, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saint Lary Soulan.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu