Wypożyczalnia nart : Rodriguez-Sport Pla d'Adet
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Rodriguez-Sport Pla d'Adet

Pla d'Adet
65170 St Lary Soulan 1750
Powierzchnia: Pla d Adet
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:30-12:30/13:30-18:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Rodriguez-Sport Pla d'Adet 1
  • Rodriguez-Sport Pla d'Adet 2
  • Rodriguez-Sport Pla d'Adet 3
  • Rodriguez-Sport Pla d'Adet 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saint Lary Soulan, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saint Lary Soulan.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saint Lary Soulan! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet. Personel wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rodriguez-Sport Pla d'Adet specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saint Lary Soulan. Oferta wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rodriguez-Sport Pla d'Adet posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rodriguez-Sport Pla d'Adet, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saint Lary Soulan.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu