Wypożyczalnia nart : Giggeralm
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Giggeralm

Seilbahnstrasse 2
39031 Brunico-Riscone
Godziny
Tydzień : 08:00-18:00
Weekend : 08:00-18:30
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Giggeralm 1
  • Giggeralm 2
  • Giggeralm 3
  • Giggeralm 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Brunico - Riscone, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Giggeralm doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Brunico - Riscone.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Brunico - Riscone! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Giggeralm. Personel wypożyczalni Giggeralm to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Giggeralm specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Brunico - Riscone. Oferta wypożyczalni Giggeralm sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Giggeralm. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Giggeralm posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Giggeralm, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Brunico - Riscone.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu