Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Plagne sport
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Plagne sport

Résidence CGH les Granges du Soleil
73210 Plagne Soleil
Powierzchnia: Plagne Soleil / Plagne Village
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-13:00/16:00-19:00
Piątek : 08:30-13:00/14:30-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Plagne sport 1
  • Plagne sport 2
  • Plagne sport 3
  • Plagne sport 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Soleil / Plagne Village, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Plagne sport doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Soleil / Plagne Village! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Plagne sport. Personel wypożyczalni Plagne sport to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Plagne sport specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Soleil / Plagne Village. Oferta wypożyczalni Plagne sport sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Plagne sport. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Plagne sport posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Plagne sport, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Soleil / Plagne Village.