Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Organizujesz pobyt na nartach ?

Chcesz zaoszczędzić na przyszłym wynajmie nart ?

Masz ochotę na wypróbowanie nowego rodzaju nart lub modnej deski do snowboardu, ale nie chcesz ich kupować?

Firma Skiset ma na to sposób: wypożycz nart w serwisie internetowym !

Dzięki swojej sieci liczącej 800 wypożyczalni firma Skiset oddaje do dyspozycji swoich klientów najnowszy sprzęt narciarski wysokiej jakości w całej Europie:

Wypożyczenie nart w serwisie internetowym firmy Skiset pozwala zyskać na czasie i zaoszczędzić na kosztach. Wyboru sprzętu narciarskiego płatności można dokonać w rekordowym czasie, wystarczy następnie odebrać narty lub deskę do snowboardu po przybyciu w góry.

Koniec z niekończącymi się kolejkami w wypożyczalniach po godzinach podróży, wypożycz narty w serwisie internetowym!

Wynajem nart w serwisie internetowym z firmą Skiset to ogromny zyska na czasie

Wynajem nart i desek do snowboardu w serwisie firmy Skiset pozwala na ogromny zysk na czasie. Po dokonaniu rezerwacji w Internecie wystarczy udać się do wybranej wypożyczalni celem odebrania nart: koniec z długim czekaniem w kolejce…

Można dokonać wynajmu dla całej rodziny, wybierając narty, deskę do surfingu lub snowboardu i podając swój wzrost i numer butów narciarskich. Po przybyciu do stacji narciarskiej nie będzie czekania, narty będą już przygotowane (możliwość wymiany, jeżeli wielkość nie będzie odpowiadać).

Celem uzyskania dodatkowych informacji na temat rezerwacji sprzętu w serwisie, proszę zapoznać się z treścią zakładki "Sposób wypożyczania". Gwarancja spokojnego pobytu na nartach Często zapomina się, że transport nart stawia liczne problemy, zwłaszcza gdy wyjeżdża się całą rodziną.

W momencie wynajmu nart w serwisie internetowym, należy podać swoje dokładne rozmiary oraz wagę. Informacja ta ważna jest nie tylko dla określenia długości nart, ale również do dopasowania wiązań, które pozwalają na przymocowanie butów do nart. Jeżeli wiązania są zbyt luźne, istnieje ryzyko odczepienia się butów, jeżeli są zbyt dociśnięte, może to doprowadzić do zranienia. Doświadczony pracownik wypożyczalni odpowiednio dopasuje wiązania.

Na koniec trzeba wybrać kijki do nart. Aby znaleźć odpowiedni rozmiar należy odwrócić kijek, tak aby rączka dotykała ziemi i uchwycić go tuż ponad kółkiem. Jego rozmiar będzie odpowiedni, jeżeli przedramię jest równoległe do podłoża. A teraz wystarczy udać się na trasy narciarskie!