Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Chcesz wyjechać na narty i maksymalnie skorzystać z tras narciarskich? Chcesz uniknąć skomplikowanych sytuacji? W takim razie postaw na wcześniejszy wynajem nart w serwisie Skiset.pl.

Dzięki wypożyczeniu sprzętu narciarskiego w serwisie internetowym firmy Skiset można odebrać narty zaraz po swoim przyjeździe do jednej z 400 stacji narciarskich w Europie. Jako lider na rynku wynajmu nart we Francji, wypożyczalnie Skiset zobowiązują się do zapewnienia jak największego komfortu i bezpieczeństwa. Personel wypożyczalni doskonale zna się na różnym wyposażeniu narciarskim i może służyć poradą w zakresie jego odpowiedniego użycia na trasach narciarskich.

Wynajem nart w serwisie internetowym firmy Skiset pozwala na skorzystanie z rabatów sięgających do 50% w stosunku do ceny wynajmu nart na miejscu w stacji. Po wynajęciu sprzętu narciarskiego wystarczy go odebrać w wypożyczalni Skiset, która z pewnością znajduje się o dwa kroki od miejsca zakwaterowania.

Koniec z niekończącymi się kolejkami i szeregiem przymiarek. postaw na prostotę i zarezerwuj narty w serwisie internetowym w firmie Skiset!

Wynajem nart: zobowiązania firmy Skiset

W momencie wynajmu sprzętu narciarskiego w serwisie skiset.com firma Skiset zobowiązuje się zapewnić.


wysoką jakość wynajętego sprzętu

Le Sprzęt proponowany do wynajmu jest starannie wyselekcjonowany spośród największych marek i pozostaje w doskonałym stanie dzięki regularnej konserwacji, która obejmuje ostrzenie, smarowanie, a także suszenie i odpowiednie obchodzenie się z butami narciarskimi.


Bezpieczeństwo dorosłych i dzieci

Ogół nart i desek do snowboardu przeznaczonych do wynajmu podlega licznym kontrolom przeprowadzanym przez doświadczony personel zarówno na początku sezonu, jak i po każdym wypożyczeniu. Dopasowywanie wiązań jest zapewnia wyłącznie doświadczony personel wypożyczalni, który uwzględnia cechy fizyczne każdego klienta.


Maksymalna ochrona na trasach narciarskich

Firma Skiset zobowiązuje się zrobić wszystko, co możliwe, aby chronić dzieci: przy każdym wynajmie sprzętu dla dzieci (w kategoriach Mini Kid, Nadziej, Mistrz) proponujemy systematycznie kask znanej marki.


Większa wygoda

Niezależnie od tego czy klient przybywa sam czy w grupie, firma Skiset oddaje do jego dyspozycji specjalnie wyposażone miejsce wynajmu, jak również przechowalnię sprzętu w większości wypożyczalni. Można wymienić wynajęty sprzęt na inny, lepiej odpowiadający potrzebom klienta (wymiana możliwa bez dodatkowej opłaty w przypadku sprzętu tej samej kategorii).


Recepcja w wypożyczalni

Firma Skiset zobowiązuje się do zapewnienia miłej recepcji dostosowanej do potrzeb klienta, a także do zaproponowania mu sprzętu odpowiadającego jego poziomowi i stylowi jazdy.

Rezerwacja nart w firmie Skiset, specjalizującej się w wynajmie nart w serwisie internetowym

Celem ułatwienia pobytu na nartach, firma Skiset opracowała system rezerwacji wynajmowanego sprzętu narciarskiego z pomocą Internetu, co umożliwia jego bezpośrednie odebranie po przybyciu do wybranej stacji narciarskiej. Można dokonać bardzo szybkiego wynajmu sprzętu dopasowanego do swojego wzrostu, wagi i poziomu jazdy na nartach. Rezerwacja nart w Internecie pozwala na skorzystanie z promocji na wynajem nart, która może wynosić do 50% zniżki (bez opcji).