Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Chcesz uniknąć niekończących się kolejek w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego na początku wakacji zimowych? Zobacz ofertę sprzętu proponowaną w serwisie internetowym firmy Skiset, która jest liderem w tym sektorze na terenie Europy.

Dysponujemy siecią 800 wypożyczalni usytuowanych we wszystkich masywach i dużych terenach narciarskich w takich krajach jak:

Nasz serwis wynajmu nart w Internecie pozwala zyskać na czasie i zaoszczędzić, ponieważ proponujemy niższe ceny (z rabatem do 50% zależnie od okresu). Złóż zamówienie w trzech kliknięciach, a następnie odbierz narty, deskę do surfingu, snowboardu czy narty snowblade po przybyciu w miejsce zakwaterowania.

Firma Skiset zobowiązuje się w zakresie wynajmu sprzętu narciarskiego

W momencie wynajmu sprzętu narciarskiego w serwisie skiset.com firma Skiset zobowiązuje się zapewnić:


Wysoką jakość wynajętego sprzętu

Po pierwsze zobowiązujemy się co do jakości wynajmowanego sprzętu. Sprzęt ten jest wyselekcjonowany spośród największych marek i proponowany w doskonałym stanie ze względu na regularną konserwację: ostrzenie, smarowanie, a także suszenie i odpowiednie obchodzenie się z butami narciarskimi...


Bezpieczeństwo Twoje i dzieci

Firma Skiset zobowiązuje się również zapewnić bezpieczeństwo klientów i ich dzieci: wypożyczamy wyłącznie sprzęt, który na początku sezonu, a także po każdym wypożyczeniu podlega licznym kontrolom przeprowadzanym przez doświadczony personel.


Optymalna ochrona

Firma Skiset zobowiązuje się zrobić wszystko, co możliwe, aby chronić dzieci: przy każdym wynajmie sprzętu narciarskiego dla dzieci (w kategoriach Mini Kid, Nadziej, Mistrz) proponujemy systematycznie kask znanej marki.


Większa wygoda

Firma Skiset oddaje do dyspozycji klientów i ich dzieci specjalnie wyposażone miejsce wynajmu. Firma Skiset wymienia sprzęt bez dodatkowej opłaty (sprzęt tej samej kategorii). W większości wypożyczalni proponujemy przechowalnię na składowanie sprzętu.

Wynajem sprzętu narciarskiego bez tajemnic

Jeżeli wiązania nart lub deski do surfingu są zbyt luźne, istnieje duże ryzyko zgubienia swojego wyposażenia; za to jeżeli są zbyt mocno dociśnięte, można się zranić. Prawdziwym atutem sieci Skiset są porady, jakie można otrzymać od znawców gór. Doświadczony specjalista nart dopasuje wiązania, które pozwalają na przymocowanie butów do nart.

Być może wiesz w jaki sposób określić konieczny rozmiar kijków do nart? Należy odwrócić kijek, tak aby rączka dotykała ziemi, uchwycić go tuż ponad kółkiem, a wówczas przedramię powinno być równoległe do podłoża. I tyle!

Wynajem sprzętu narciarskiego w ostatniej chwili? Sprawdź prognozę opadów śniegu!

W przypadku wynajmu sprzętu narciarskiego na kilka miesięcy wcześniej, należy rzucić okiem na opady śniegu z lat poprzednich.

Faktem jest, że duże opady śniegu w poprzednich latach niekoniecznie gwarantują identyczne warunki w tym okresie zimowym. Może to jednak pomóc w oszacowaniu zaśnieżenia w stacji, do której ma się zamiar wyjechać na narty. Niektóre stacje są wyposażone w armatki śnieżne, których używa się kiedy brak puchu.