Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Wyjeżdżasz na pobyt na narty. Nie możesz zabrać ze sobą swoich nart ze względu na brak miejsca. Co zrobić, aby mieć pewność, że wynajmie się narty wysokiej jakości, odpowiadające swojemu poziomowi jazdy bez ciągnącego się godzinami oczekiwania na zimnie przed wypożyczalnią nart?

Naszym rozwiązaniem: jest wynajem sprzętu narciarskiego en ligne.

Dzięki swojej sieci liczącej 800 wypożyczalni firma Skiset oddaje do dyspozycji swoich klientów najnowszy sprzęt w większości stacji sportów zimowych w Europie. Wystarczy udać się na stronę internetową, na której wytłumaczono całą procedurę.

Po co wypożyczać narty bezpośrednio w wypożyczalni, kiedy można to zrobić taniej i szybciej w serwisie internetowym?

Każda z największych stacji narciarskich we Francji i Europie posiada wypożyczalnię Skiset.

Internet pozwala na proste i wcześniejsze dokonanie wynajmu sprzętu narciarskiego. Narciarstwo zjazdowe, klasyczne, biegowe... nasze wypożyczalnie proponują różnorodne rodzaje nart, zależnie od uprawianego narciarstwa i poziomu narciarza. Z pewnością znajdziesz tam ofertę wynajmu sprzętu narciarskiego dostosowaną do swoich potrzeb.

Czy lepiej jest wynająć w Internecie czy w wypożyczalni?

W porównaniu do wynajmu nart w serwisie internetowym, wynajem w wypożyczalni posiada pewne wady. W pierwszym rzędzie w wypożyczalni trzeba zaczekać na swoją kolej, co nie jest konieczne w przypadku wynajęcia w serwisie online, ponieważ wystarczy wówczas odebrać już wcześniej przygotowany sprzęt.

Następnie w okresach szczytu istnieje ryzyko, że nie znajdzie się konkretnej marki nart. Wynajem wyposażenia narciarskiego w serwisie internetowym pozwala na skorzystanie z o wiele większego wyboru po cenie dyskontowej, gdzie rabat może sięgać 50% w zależności od okresu (bez opcji).

Rodzaje sprzętu w wypożyczalnie

W momencie wynajmu nart, klient ma dostęp do wyjątkowo bogatej oferty (narty, deski do snowboardu, surfingu i narty snowblade). Firma Skiset proponuje sprzęt zimowy największych marek.

W przypadku, gdy klientowi zabraknie jakiegoś elementu sprzętu narciarskiego już po dokonaniu wynajęcia, możliwe jest jego zakupienie na miejscu, w wypożyczalni: kaski narciarskie, rękawice, gogle i okulary słoneczne, podwójna podszewka do kasku, ciepła bielizna, skarpety narciarskie, spodnie i kurtki narciarskie, golfy czy też inne ubrania na narty.