Wypożyczalnia nart : Dolomiti Adventures Rock and Snow

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Selva Gardena - Wolkenstein, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Selva Gardena - Wolkenstein.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Selva Gardena - Wolkenstein! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow. Personel wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Dolomiti Adventures Rock and Snow specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Selva Gardena - Wolkenstein. Oferta wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Dolomiti Adventures Rock and Snow posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Dolomiti Adventures Rock and Snow, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Selva Gardena - Wolkenstein.

Adres: Via Meisules Str. 242 39048 Wolkenstein in Gröden (BZ)
Godziny: Tydzień: 08:00 - 19:00 Weekend: 08:00 - 19:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:30 do 14:30
Używane języki: Deutch English Espagnol Français Italiano Russian
Usługi:
Przechowywanie platne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja