Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Sklep narciarski Compagnoni Ski Service

Najem Santa Caterina Valfurva

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : Compagnoni Ski Service

Twoja wypożyczalnia nart:
Santa Caterina Valfurva - Compagnoni Ski Service
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Masz rezerwację na noclegi w stacji Santa Caterina Valfurva, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Compagnoni Ski Service doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Santa Caterina Valfurva.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Santa Caterina Valfurva! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Compagnoni Ski Service. Personel wypożyczalni Compagnoni Ski Service to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Compagnoni Ski Service specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Santa Caterina Valfurva. Oferta wypożyczalni Compagnoni Ski Service sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Compagnoni Ski Service. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Compagnoni Ski Service posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Compagnoni Ski Service, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Santa Caterina Valfurva.

Adres:
Via Magliaga 24/b - Fraz. Santa Caterina
23030 Santa Caterina Valfurva
Godziny:
Tydzień: 08:00 - 19:30
Weekend: 08:00 - 19:30
Używane języki:
DeutchEnglishFrançaisItaliano
Usługi:
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Godziny szczytowe:
8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment