Wypożyczalnia nart : Ski Rental Ski Bar

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji San Cassiano, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Rental Ski Bar doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji San Cassiano.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji San Cassiano! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Rental Ski Bar. Personel wypożyczalni Ski Rental Ski Bar to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Rental Ski Bar specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji San Cassiano. Oferta wypożyczalni Ski Rental Ski Bar sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Rental Ski Bar. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Rental Ski Bar posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Rental Ski Bar, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji San Cassiano.

Adres: Str. Surega 12 39030 Alta Badia - San Cassiano
Godziny: Tydzień: 08:05 - 18:30 Weekend: 08:05 - 19:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 00:00 do 00:00
Używane języki: Deutch English Français Italiano Portugues
Usługi:
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja