Wypożyczalnia nart : Sainte Foy Sports III

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sainte Foy en Tarentaise, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sainte Foy Sports III doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sainte Foy en Tarentaise.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sainte Foy en Tarentaise! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sainte Foy Sports III. Personel wypożyczalni Sainte Foy Sports III to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sainte Foy Sports III specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sainte Foy en Tarentaise. Oferta wypożyczalni Sainte Foy Sports III sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sainte Foy Sports III. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sainte Foy Sports III posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sainte Foy Sports III, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sainte Foy en Tarentaise.

Adres: la Bataillette - Résidence La Chapelle 73640 Sainte Foy en Tarentaise
Godziny: Tydzień: 08:30 - 18:30 Weekend: 08:30 - 19:00
Używane języki: English Espagnol Français American
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Dostawa bezplatna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja