Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Sklep narciarski St Pierre Sports

Najem Saint Pierre Dels Forcats

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : St Pierre Sports

Twoja wypożyczalnia nart:
Saint Pierre Dels Forcats - St Pierre Sports
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saint Pierre Dels Forcats, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni St Pierre Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saint Pierre Dels Forcats.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saint Pierre Dels Forcats! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni St Pierre Sports. Personel wypożyczalni St Pierre Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. St Pierre Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saint Pierre Dels Forcats. Oferta wypożyczalni St Pierre Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni St Pierre Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia St Pierre Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni St Pierre Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saint Pierre Dels Forcats.

Adres:
Route des Pistes
66210 Saint Pierre Dels Forcats
Godziny:
Tydzień: 09:00 - 18:00
Weekend: 09:00 - 19:00
Używane języki:
catalanEnglishEspagnolFrançais
Usługi:
Skiset Express
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Godziny szczytowe:
8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment