Wypożyczalnia nart : Belleville Matt Sports Montagne

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saint Martin de Belleville, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saint Martin de Belleville.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saint Martin de Belleville! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne. Personel wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Belleville Matt Sports Montagne specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saint Martin de Belleville. Oferta wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Belleville Matt Sports Montagne posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Belleville Matt Sports Montagne, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saint Martin de Belleville.

Adres: Résidence Biollay 2 73700 St Martin de Belleville
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:15 Weekend: 08:30 - 19:15
Używane języki: English Français
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Skiset Express
Boot fitting
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Dostawa bezplatna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja