Wypożyczalnia nart : Falkensteiner Hotel Cristallo

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Rennweg / Katschberg, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Rennweg / Katschberg.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Rennweg / Katschberg! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo. Personel wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Falkensteiner Hotel Cristallo specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Rennweg / Katschberg. Oferta wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Falkensteiner Hotel Cristallo posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Falkensteiner Hotel Cristallo, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Rennweg / Katschberg.

Adres: Falkensteiner Hotel Cristallo Katschberghöhe 6 9863 Katschberghöhe
Godziny: Tydzień: 09:00 - 17:30 Weekend: 09:00 - 17:30
Używane języki: Deutch English
Usługi:
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja