Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Wypożyczalnia nart Pra Loup

Sprzęt narciarski Pra Loup

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : Pra Loup

Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Chcesz silnych wrażeń i świeżego powietrza? dzięki swojej wyjątkowej pokrywie śnieżnej i olbrzymim terenie narciarskim, stacja Pra Loup gwarantuje fanom sportów zimowych wakacje wspaniałej jazdy! Pra Loup to stacja wysokogórska mieszcząca się w samym sercu majestatycznego, naturalnego środowiska, dysponująca różnorodnymi infrastrukturami sportowo-rekreacyjnymi, które pozwolą każdemu na pełne korzystanie według swoich własnych upodobań z zimowego pobytu w górach. Stacja Pra Loup oferuje między innymi liczne trasy przeznaczone do narciarstwa zjazdowego, poczynając od łatwej zielonej do niesamowitej czarnej, na których wszyscy narciarze mogą próbować swoich sił, niezależnie od poziomu. Ale teren narciarski stacji Pra Loup jest również otwarty dla miłośników snowboardu, mini-nart, sanek, a nawet spacerów na rakietach śnieżnych…

Chociaż zjazdy stanowią podstawową rozrywkę w stacji Pra Loup, to nie brakuje jednak atrakcji poza trasami zjazdowymi. Pra Loup to sportowa, rodzinna i otwarta dla wszystkich stacja narciarska, która proponuje wszelkiego rodzaju atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Lodowisko i dyskoteka znajdują się oczywiście wśród niezbędnych atrakcji stacji Pra Loup. I pamiętaj, aby podczas swojego pobytu w stacji Pra Loup koniecznie skosztować pysznych, lokalnych specjałów!


Informacje na temat pogody

Data ostatnich opadów śniegu: 23/04/2016
Wysokość ostatnich opadów śniegu: 3 cm
Średnia grubość zsiadłego śniegu w dolnej części tras narciarskich: --
Średnia grubość zsiadłego śniegu w górnej części tras narciarskich: --
Opis warunków śniegowych: Brak dostępnych raportów

nie 23 pon 24 wto 25 śro 26 czw 27 pią 28 sob 29
Przelotne opady deszczu
1°    6°
Zachmurzenie z przejaśnieniami
1°    15°
Opady deszczu i burze
2°    14°
Bezchmurnie / Słonecznie
0°    15°
Bezchmurnie / Słonecznie
-1°    15°
Bezchmurnie / Słonecznie
-2°    16°
Bezchmurnie / Słonecznie
-2°    17°

Wysokość n.p.m.: Min.: 1500 m - Maks.: 2600 m
Liczba tras narciarskich: 1133321
Liczba wyciągów narciarskich : 38
km tras przeznaczonych do narciarstwa zjazdowego: 180
km tras przeznaczonych do narciarstwa klasycznego: --
Skibed Pra Loup
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment

Lider w wypożyczalni sprzętu narciarskiego

Jeżeli podobała Ci się stacja Pra Loup, spodobają Ci się nasze stacje w Europie

Alpe d'Huez, Arc 1800, Arc 2000, Avoriaz, Belle Plagne, Chamonix, Courchevel 1850, Flaine, Les Deux Alpes, Meribel Centre, Meribel Mottaret, Morzine, Tignes, Val d'Isere, Val Thorens, La Clusaz, Les Menuires, Les Saisies, Megeve, Montalbert, Orcieres Merlette, Plagne Bellecote, Risoul, Serre Chevalier, Valmeinier, Valmorel.

Tańsze wypożyczanie nart - Pra Loup

Zbliżają się wakacje w Pra Loup? Wypożycz narty w serwisie internetowym! Możesz zaoszczędzić do 50% w stosunku do cen wywieszonych w wypożyczalni, zależnie od terminów swojego pobytu. Jesteśmy obecni wszędzie w Europie i w Ameryce Północnej a naszych 800 wypożyczalni nart rozmieszczonych jest w 400 stacjach narciarskich. W przypadku każdej stacji dysponujemy planem, na którym dokładnie zaznaczono usytuowanie wypożyczalni Skiset.

Najnowszy sprzęt i rady dostosowane osobiście do klienta - Pra Loup

W firmie Skiset zajmie się Tobą doświadczony personel, pasjonujący się górami. Doradcy stacji Pra Loup to znani narciarze lub instruktorzy , którzy umiejętnie Ci doradzą zależnie od Twoich potrzeb, Twojego poziomu, a także bieżących warunków pogodowych w stacji Pra Loup. Przy wypożyczaniu nart lub deski do snowboardu zaufaj specjalistom w zakresie wynajmu, którzy zapewnią Ci beztroski pobyt na nartach.

Wynajem nart w Europie

Najlepsze miejsca w największych stacjach narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii, Andorze, Szwajcarii, Hiszpanii, Niemczech, Bułgarii i Słowenia. Nasze wypożyczalnie znajdują się zawsze w najlepszych miejscach w stacji Pra Loup i stanowią prawdziwą przestrzeń poświęconą pasji narciarskiej. Skiset to również solidność ludzi gór i nasza firma w stacji Pra Loup zapewnia profesjonalną obsługę wysokiej jakości przy wynajmie sprzętu narciarskiego w jak najlepszych warunkach.