Wypożyczalnia nart : Sport Pechtl

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Pitztal - St. Leonhard, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Pechtl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Pitztal - St. Leonhard.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Pitztal - St. Leonhard! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Pechtl. Personel wypożyczalni Sport Pechtl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Pechtl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Pitztal - St. Leonhard. Oferta wypożyczalni Sport Pechtl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Pechtl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Pechtl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Pechtl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Pitztal - St. Leonhard.

Adres: Mandarfen 57 6481 St. Leonhard
Godziny: Tydzień: 09:00 - 18:00 Weekend: 09:00 - 18:00
Używane języki: Deutch English
Usługi:
Przechowywanie platne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Dostawa platna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja