Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij

Sklep narciarski Hotel Arzlerhof Skiverleih

Najem Pitztal - Arzl

INFORMACJE I REZERWACJE

+33 1 41 12 97 97

Od poniedziałku do piątku: w godz. od 9:00 do 18:00

 

Wypożyczalnia nart : Hotel Arzlerhof Skiverleih

Twoja wypożyczalnia nart:
Pitztal - Arzl - Hotel Arzlerhof Skiverleih
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Czy masz kod partnera?

Twój kod promocyjny zapewnia Ci uzyskanie dodatkowego rabatu za wypożyczenie nart w serwisie internetowym. 

Twój kod rabatowy został zarejestrowany.

Twój kod został zatwierdzony. Umożliwia Ci on skorzystanie z:

Terminy Wynajmu :

Kliknij na kalendarz celem wybrania pierwszego dnia pobytu na nartach
Możliwość odbioru sprzętu dzień wcześniej od godziny 17-tej.

Masz rezerwację na noclegi w stacji Pitztal - Arzl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Pitztal - Arzl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Pitztal - Arzl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih. Personel wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hotel Arzlerhof Skiverleih specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Pitztal - Arzl. Oferta wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hotel Arzlerhof Skiverleih posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Pitztal - Arzl.

Adres:
Ostersteinstr. 15
6471 Arzl im Pitztal
Godziny:
Tydzień: 09:00 - 11:00
Weekend: 09:00 - 11:00
Używane języki:
DeutchEnglishNederlands
Godziny szczytowe:
8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja
Blizzard 2015 2
Atomic2016
Salomon
Bezpieczna płatność
Sposób płatności: payment