Wypożyczalnia nart : El Alquiler de Biescas

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Panticosa-Biescas, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni El Alquiler de Biescas doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Panticosa-Biescas.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Panticosa-Biescas! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni El Alquiler de Biescas. Personel wypożyczalni El Alquiler de Biescas to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. El Alquiler de Biescas specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Panticosa-Biescas. Oferta wypożyczalni El Alquiler de Biescas sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni El Alquiler de Biescas. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia El Alquiler de Biescas posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni El Alquiler de Biescas, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Panticosa-Biescas.

Adres: Av. Ordesa s/n 22630 Biescas-Huesca
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:00 Weekend: 08:00 - 20:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:00 do 15:30
Używane języki: English Espagnol Français Italiano
Usługi:
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja