Wypożyczalnia nart : Catherine Quittet Ski

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Notre Dame de Bellecombe, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Catherine Quittet Ski doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Notre Dame de Bellecombe.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Notre Dame de Bellecombe! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Catherine Quittet Ski. Personel wypożyczalni Catherine Quittet Ski to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Catherine Quittet Ski specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Notre Dame de Bellecombe. Oferta wypożyczalni Catherine Quittet Ski sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Catherine Quittet Ski. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Catherine Quittet Ski posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Catherine Quittet Ski, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Notre Dame de Bellecombe.

Adres: Le Montrond 73590 Notre Dame de Bellecombe
Godziny: Tydzień: 08:30 - 18:00 Weekend: 08:30 - 18:00
Używane języki: Deutch English Français Italiano
Usługi:
Platna opieka nad dziecmi
Przechowywanie platne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja