Wypożyczalnia nart : Au Chalet du Guide - Obélisque

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Montgenèvre, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Montgenèvre.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Montgenèvre! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque. Personel wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Au Chalet du Guide - Obélisque specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Montgenèvre. Oferta wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Au Chalet du Guide - Obélisque posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Au Chalet du Guide - Obélisque, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Montgenèvre.

Adres: Hameau de l'Obélisque 05100 Montgenèvre
Godziny: Tydzień: 08:30 - 19:00 Weekend: 08:30 - 19:30 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 12:30 do 13:30
Używane języki: Deutch English Français Italiano
Usługi:
Skiset Express
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja