Wypożyczalnia nart : Philippe Sports

Twoja wypożyczalnia nart:

Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Masz rezerwację na noclegi w stacji Megève, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Philippe Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Megève.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Megève! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Philippe Sports. Personel wypożyczalni Philippe Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Philippe Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Megève. Oferta wypożyczalni Philippe Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Philippe Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Philippe Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Philippe Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Megève.

Adres: 53 Allée du Sporting - Rochebrune 74120 Megève
Godziny: Tydzień: 08:45 - 18:00 Weekend: 08:45 - 18:00 Wypożyczalnia będzie zamknięta w okresie od 00:00 do 00:00
Używane języki: English Français
Usługi:
Bezplatna opieka nad dziecmi
Boot fitting
Przechowywanie bezplatne
Suszenie obuwia
Warsztat naprawy
Dostawa platna

Godziny szczytowe:

8h 11h 14h 17h 20h
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
Niska frekwencja
Umiarkowana frekwencja
Wysoka frekwencja